PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96703}

Mit

San wa
6,4 4 831
ocen
6,4 10 1 4831
Mit
powrót do forum filmu Mit

1:Jackie Chan kompletnie nie pasuje do tej roli ale w komediach lubi grac wiec go
wzieli.
2:Po co wepchneli tam watki amerykanskie, ktore niszcza klimat
3:Co wiąże sie z 2 pkt.Film, w którym gra 99,99% azjatów jest po angielsku brzmi to
okropnie tandetnie i sztucznie.
4:Efekty specjalne jakby z lat 80 masakra :/

Jakby usunac te punkty i zrobic z tego typowy azjatzycki historyczny film bylby dobry i
zaslugiwal na 7/10 ale tak nie jest.
Wiem, ze film moze sie podobac tym co nie widzieli zbyt duzo naprawde dobrych
azjatyckich filmow bo kino jest rozrywkowe z akcja.Lecz dla mnie film jest strata czasu i
po godzinie zaczalem go przewijac.

Jesli dales ocene wieksza niz 7 to radze zobaczyc takie filmy jak Hua Mulan,Chi bi xia:
Jue zhan tian xia,Shaolin ( gdzie zagral Jackie Chan ), Trzy krolestwa ( 2 czesci ) , Yip
Man i wiele innych a zrozumiecie, ze ten film nie zasluguje na 7 ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
silver_limp

Trochę się z Tobą zgadzam, trochę się nie zgadzam :)
Przede wszystkim, nie plasowałabym tego filmu w pobliżu klasycznego chińskiego kina kostiumowego, jest to zdecydowanie film przygodowy, coś w stylu Indiany Jonesa i tu te wątki współczesne, bo amerykańskimi bym ich nie nazwała, pasowały. Jak dla mnie za bardzo było rozbudowany wątek z grobowcem i zerowym g w nim. Co do języka angielskiego zgadzam się, absolutnie niepotrzebny!
Co do Jackiego Chana, był koproducentem filmu, wiec i grał w nim, chociaż faktycznie nie jest to jego najlepsza rola.
A efekty specjalne rzeczywiście nie prezentowały się najlepiej.
Potencjał film miał faktycznie niezły, gdyby zrobić z niego czysto historyczną fikcję. Ale w tym układzie też był niezły, dałam mu 6.

ocenił(a) film na 3
Bacha85

Oglądam te filmy z Jackie Chanem ale kompletnie mnie nie biorą a ten nie był jeszcze najgorszy bo na innych było mi jeszcze trudniej wysiedzieć . Moja ocena 3,7

ocenił(a) film na 5
silver_limp

Moim zdaniem, gdyby film był po prostu historyczno-fantastyczny, to oglądałoby się go o wiele lepiej.
A tak, raz jest przeszłość na poważnie, a potem wydurniający się Jackie współcześnie. Ogólnie wychodzi z tego raczej ciężkostrawny kipisz.

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Tak, i mnie wydaje się, że bez współczesnych scen i wątków film byłby dużo ciekawszy. Oceniłam na razie dość wysoko (8 pkt.), bo motyw samego mitu i wyjątkowa uroda księżniczki naprawdę są rewelacyjne, podobnie jak wychwalana tu w innych tematach muzyka filmu. Możliwe, że przy kolejnym obejrzeniu ocenę obniżę.

ocenił(a) film na 5
bruce1940

Ja dałem od razu 5, bo wg. mnie na więcej nie zasługuje, dobra była w zasadzie tylko muzyka i trochę sceny z przyszłości, a poza tym film jest strasznie chaotyczny.

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

:) Jak to jednak wiele zależy od oczekiwań widza... :) Czemu? - bo ja z kolei dałam punkty głównie za sceny z... przeszłości, które przemawiają do mnie dużo bardziej. :) Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 5
bruce1940

Miałem właśnie napisać sceny z przeszłości, ale coś mi się pogwizdało.

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Aha, rozumiem. :) Pozdrawiam. :)

silver_limp

Chociaż 7 za ładne dziewczyny.

ocenił(a) film na 5
silver_limp

Też w większości się zgadzam, tylko oprócz pkt 3, bo to tylko wina wersji filmu jaką oglądałeś. Niestety na Europę dostajemy wersje z angielskim dubbingiem.

ocenił(a) film na 7
GodAs

bolą mnie te angielskie dubbingi. Dobry Jackie to Jackie po chińsku. Moim zdaniem właśnie wersja językowa, w jakiej oglądałam ten film skopał pół klimatu. Jak można było to aż tak skaleczyć?? :((

ocenił(a) film na 5
hyazinthe666

Wiele filmów z Jackiem jest tak skopanych, sam mam kilka oryginałów na DVD i niestety niektóre z nich nie nadają się do oglądania. Angielski dubbing z nałożonym lektorem polskim - brak innej opcji. (czasem dochodzi obcięty obraz) Więc oglądam pirackie kopie z netu. Niestety :(

silver_limp

Akurat uważam że do roli pasował - Tylko niepotrzebnie akurat do tego filmu, wpakowano wątki komediowe ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones