PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96703}

Mit

San wa
6,4 4 831
ocen
6,4 10 1 4831
Mit
powrót do forum filmu Mit

Kino Azja

ocenił(a) film na 9

Co tu dużo mówić, Azjaci nie wiedzą co to realizm i za to ich kocham ;)Mają gdzieś czy to będzie wyglądało wiarygodnie czy nie. Wielu z Was powie że to "bajeczka", ale co ja nie te bajki potrafią wciągnąć widza w świat magii i tajemnicy, gdzie główne wartości to szlachetność, męstwo, miłość i tym podobne. Gdzie miejsce jest tylko dla perfekcjonistów. Dla mnie film przecudny. Szczególnie zdjęcia Wing-Hung Wonga. Najlepszą grą aktorską popisała się według mnie koreanka Hee-seon Kim. Urodziwa dziewczyna ^^. Na koniec ogroooomnym plusem jest w tym filmie muzyka Gary'ego Chasea (kompletnie mi nieznanego).

Ja osobiście film jak najbardziej polecam! 9/10

użytkownik usunięty
Dr_Nobody

mm to mnie zachęciłeś do obejrzenia tego filmu;D a co do Azji to To wszystko z ust mi wyjąłeś;D zgadzam się ze wszystkim..oni wiedzą co to "magia kina"...

ocenił(a) film na 5

Film całkiem fajny ale Chan za bardzo mi nie pasuje do tej roli.

ocenił(a) film na 10
pionas666

Co ty gadasz Chan jest idealny do tej roli :)

ocenił(a) film na 5
Dr_Nobody

Mnie na początku lekko rozwaliła ta scena, jak Jackie trzyma wóz nad przepaścią, a księżniczka zamiast z niego wyjść, to siedzi w środku i piszczy.:P

ocenił(a) film na 5
Bodzepor

Właśnie mnie też to rozwaliło. Zastanawiałam się,czemu ta księżniczka po prostu nie wyjdzie z tej karety,tylko czeka aż ten generał ją wybawi.

ocenił(a) film na 5
hxsdt09

Feministki powinny się zainteresować sprawą i zażądać zmian w scenariuszu.

ocenił(a) film na 5
hxsdt09

Ten jej strój ceremonialny ze wszystkim ozdobami mógł ważyć nawet tyle ile zbroja rycerska.

Ale pomijając takie szczegóły to film całkiem spoko 9/10. Polecam

ocenił(a) film na 9
Dr_Nobody

Mi się podobało

ocenił(a) film na 8
Dr_Nobody

Też mi się fajnie oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones