PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96703}

Mit

San wa
6,4 4 833
oceny
6,4 10 1 4833
Mit
powrót do forum filmu Mit

9/10

ocenił(a) film na 9

Film jest swietny
Co do gatunku to do komedii fatasy i przygody powinno dopisac się że to film historyczny i melodramatyczny
Wreszcie cos nowego z Jackie Chanem.Obejżałem i jestem mile zaskoczony
Ten film jest o niebo lepszy niż 4 częsc Indiany Jonesa
Co prawda łamano prawa grawitacji ale było to wszystko wyważone a nie jak w przypadku Przyczajonego tygrysa gdzie wręcz tym epatowali
Co co pisali że film jest niedobry zły czy nie warto go oglądac nie znają się na tym co dobre

ocenił(a) film na 10
giovanni50

@ *przybija piątkę* Tak jest! Obejrzałam i się od nowa zachwyciłam Jackiem Chanem, moją starą-nową miłością. Rola konkubiny wybitna, miło się patrzyło na tę, jeśli się nie mylę, Koreankę. Generalnie to brat mi użyczył płytę z filmem, ale nie jestem pewna, czy mu ją kiedykolwiek oddam :D

ocenił(a) film na 10
KittyTheRipper

o, KittyTheRipper, widzę, że i Ty oprócz Bolly kochasz też Jackiego!:D poza mną jesteś drugą osobą na filmwebie z takimi upodobaniami, jaką spotykam;) a "Mit" jest po prostu genialnym arcydziełem, tyle razy go oglądałam już, a ciągle go kocham i serce mi skacze na dźwięk pierwszej muzyki z tej produkcji:) coś genialnego po prostu:)

ocenił(a) film na 8
oldschool_punk00

oo to ja jestem trzecią osobą, która ma zamiłowanie do Bolly i Jackiego. ;)

ocenił(a) film na 10
walik166

nie walik166, haha, Ty byłeś tą pierwszą osobą:D no to jest nas trójka narazie:D pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
oldschool_punk00

ha, faktycznie natknęliśmy się na siebie już na tym portalu. Dzięki, że pamiętałaś... ;)

ocenił(a) film na 9
walik166

Ja też lubię Bolly

giovanni50

jeszcze trochę tego słodzenia i serduszek wypełnionych tą bezgraniczną miłością do ludzi znanych z ról filmowych i chyba zwymiotuje, już mi się robi nie dobrze. Przeczytałem pozytywne i negatywne opinie no i już jestem pewien kto ma rację. To musi być na prawdę niezły gniot, dzisiejszy seans na tvp1 odpuszczamy

ocenił(a) film na 2
mulleen

Całkiem słusznie. Boże, takie gówna to ja dawno nie widziałem.

Hordeman89

Mnie się również bardzo film podobał. Takie filmy trzeba oglądać z pewnym nastawieniem, jeśli się podchodzi do kina tak, że jeśli nie ma cycków, megan fox, tysiąca ludzi z gnatami ganiających się po ulicach nowego jorku to takie filmy to gnioty.
Ogólnie widzę że zmienia się podejście ludzi do spraw "uczuciowych/emocjonalnych", kiedyś się siedziało z rodzinami i oglądało wszystko co leci, nie ważne czy romans, przygodowy czy komedie i to wszystko było fajne a teraz 90% z tego nazywa się pedalstwem. Z muzyką to samo. A szkoda

Jeśli ktoś kojarzy tutuły filmów o podobnym klimacie to mile będą widziane tytuły. Może ktoś zna fajne filmy podobne do Mit-u czy Hero (najlepiej nie takie że skaczą na 30 metrów :D)
Bless Ya

Bono13

Po pierwsze primo: nikt tu z tego co widziałem nie wspominał o żadnym "pedalstwie", no chyba że grono wzajemnie adorujących się psiapsiułek powyżej...

Po drugie primo: porównanie tego filmu do "Hero" jest co najmniej nie na miejscu a tak na prawdę jest trafieniem kulą w płot najwyżej, otóż włączyłem na chwilę telewizor dziś i przypomniało mi się, że już Mit kiedyś oglądałem i już wiem czemu o nie zapamiętałem...wymazałem go z pamięci, żeby było mi lżej na sercu i głowie.

Po trzecie primo: musiałem zobaczyć kto to jest Megan Fox, bo jedyny film jaki widziałem z nią to "Transformers cz.1" za namową kolegi dla zobaczenia efektów, wymienienie przez ciebie jej nazwiska świadczy o tym jakie filmy oglądasz bo ta aktorka niestety z tego co widziałem nie zagrała w zbyt ambitnych filmach a jedyna nominacja to Złota Malina, choć w jednym rację masz, że piersi ma całkiem w porządku ;)

Idąc dalej do końca najwięcej uwagi ze wszystkich tych filmów które wymieniłaś powinnaś poświęcić temu co w nawiasie czyli jak domniemam "Przyczajony tygrys, ukryty smok" który jest filmem wybitnym w swojej kategorii (mówię nie o wersji oryginalnej filmu), a który uznałaś za najmniej godny uwagi.
"Uczuciowo/emocjonalnie" twój kochany film jest na poziomie dna a raczej puka w nie od spodu.
Tytułów podobnych nie pamiętam a nawet jakbym znał to bym ci nie podał, bo nie mam zamiaru przyczyniać się do dalszego ogłupiania przez niszczenie szarych komórek jakie przysparza oglądanie tego i tym podobnych filmów.
Niby istnieją różne gusta ale można tu mówić o upodobaniach do różnych gatunków filmów, w twoim wypadku właściwym jest powiedzenie: "istnieją gusta i guściki": otóż niektórzy mają gust a niektórzy tylko guścik, gdyż upodobania zwykle pokazują jaki poziom reprezentuje dana osoba i to nie tylko na temat filmu.
Pozdrawiam i powodzenia w oglądaniu wszystkiego co leci razem z rodziną czyli więcej papu papu papu do mózgu :)
Bless Yea również!

walik166

hej i jeszcze ja! przed chwilą oglądałam ten film i bardzo mi się spodobał! :) też strasznie lubie Jackiego i bollywood a szczególnie srk :P

ocenił(a) film na 10
julka3111

no, to fajowo:D w takim razie pozdrawiam jeszcze raz wszystkich bolly-jackie-maniaków;) a "Mit" wczoraj leciał w TVP1, wycięli tam małe fragmenty (nie wiem czemu, na DVD one są) ale fajnie było znowu zobaczyć, chociaż znam na pamięć;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones