PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627879}

Honorable Baek Dong-soo

Moo-sa Baek-dong-soo
7,9 245
ocen
7,9 10 1 245
Moo-sa Baek-dong-soo
powrót do forum serialu Moo-sa Baek-dong-soo

świetny 

ocenił(a) serial na 10

jestem pod koniec oglądania (27 odcinek) i śmiało moge stwierdzic że jest to jedna z najlepszych historycznych dram jakie miałam okazje oglądać - dobrze dobrana obsada + cudowna muzyka. Ogólnie gorąco polecam - ode mnie 10/10:)

kornelia233

A mogę zapytać na jakiej stronie to oglądasz?

ocenił(a) serial na 10
NamidaKossori

mam ją z forum http://lizards-subs.pl/viewtopic.php?t=747

ocenił(a) serial na 10
kornelia233

powiem ci ja, że znam trochę dram historycznych i filmów np. frozen flower sunggyoku scandal (pewnie źle to piszę ale zawsze zapominam) i akurat wdbs jest niepowtarzalny, myślę że to drama jako histroyczna ale w ogóle inna, na tyle że nawet komuś kto nie lubi tego gatunku się spodoba, ze względu na to że jest świetna muzyka walki naprawdę widowiskowe sceny, a także duża dawka poczucia humoru. I wreszcie jest to chyba drama historyczna z dwoma największymi ciachami wśród innych dram historycznych- moim ulubionym koreańskim aktorem Yoo Seung Ho, o pięknych oczach, i Ji Chang Wookiem panu o uroczym uśmiechu :) W żadnej dramie historycznej jakie widzałam nie ma takich ciach jak tutaj :D Po prostu miło się patrzy :)

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Ja oglądam i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się ą drame odnaleźć w morzu innych, niezbyt interesujących. Baek Dong Soo rlz!!

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Yeo Woon i jego oczęta i uśmiech Dong Soo! <3 Najlepsze połączenie <3

ocenił(a) serial na 9
kornelia233

Woon jest cudowny, boski, idealny!! Jak go oglądam i te jego cudowne oczęta to aż mam palpitacje serca ;D Ostatnio tak się czułam oglądając Legend Tae Wang Sa Shin Gi.

ocenił(a) serial na 10
aneant89

zgadzam się, Woon jest najlepszy :D ale Baek Dong Soo też niczego sobie :P

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Masz rację Baek Dong Soo też jest przystojny. I to jak zobaczył Woona już w stroju zabójcy i zrozumiał, że on jest podopiecznym Pana Nieba - straszne. Płakałam. Zresztą obaj ciężko to przeżyli.... Jestem dopiero na 17 odcinku, bo dawkuję sobie tą dramę powoli... ;)

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Ja właśnie z siostrą i kuzynką oglądamy na dailymotiom i jesteśmy na 13 odc.(dziś go obejrzelyśmy), i również płakałam, ja po prostu jak widzę, że Yeo Woon płaczę, to ja razem z nim, W sumie z Dong Soo, mam to samo, ale jakoś Woon' a bardziej mi żal <3 :'( Moja kuzynka ogląda to już 2 raz, i płakała po Yeo Woon'ie 3 dni, więc ja pewnie będę płakać 5 dni i 5 nocy <3 :'(

martinev284

Wlasnie niedawno skonczylam i tez rozpaczam.. ';( Zakonczenie wszystko zepsulo ..Niestety znalam je wczesniej ,ponieważ niechcacy sobie zaspojlerowalam ale i tak okropnie bolalo.. Yeo byl cudowny , on byl prawdziwym bohaterem a najgorsze ze tak naprawde nikt tego nie docenil . Wrecz mialam wrazenie jakby jego smierc nikogo zbytnio nie obeszla. Szkoda bo tak to chetnie obejrzalabym ponownie.. ';(

ocenił(a) serial na 10
Black_Kitty

Ja oglądałam 4 razy a zakończenie znalam tylko z opowieści kuzynki, więc nie wiedziałam dokładnie jak to było, ale Twoja opinia, doskonale to opisuje

ocenił(a) serial na 10
aneant89

PS. szczególnie oczy Woona xD

into_the_moonlight

Chciała bym się zapytać na jakiej stronie oglądać bo tamta wyżej podana jest jakaś dziwna. A więc na jakiej stronie oglądacie bo nie mam ochoty pobierać ?

ocenił(a) serial na 10
Hachiko_2

no ja to akurat pobrałąm xD

into_the_moonlight

Chciałam zapytać czy ten film się kończy dramatycznie skoro to dramat historyczny, a ja lubię jak się wszystko kończy happy endem :) ?

ocenił(a) serial na 10
Hachiko_2

Jesteś pewna że chcesz spoiler? (btw. ja nie dokończyłam filmu z pewnych powodów stanęłam w miejscu, ale znam zakończenie bo zaspoilowałam sobie xD)

into_the_moonlight

Chodzi mi odpowiedź TAK czy NI

ocenił(a) serial na 10
Hachiko_2

kończy się źle

Hachiko_2

ups za szybko kliknęłam xd chodzi mi o tak czy nie ?

ocenił(a) serial na 10
Hachiko_2

no niestety tak, można sobie tylko wyobrażać jak to się skończy... xD

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Yeo Woon - Cudo, mój ukochany Bohater, cudownie zagrał w Wojowniku Beak Dong Soo <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones