PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789725}

Plastikowy ocean

A Plastic Ocean
7,8 1 666
ocen
7,8 10 1 1666
Plastikowy ocean
powrót do forum filmu Plastikowy ocean

Dlaczego ten film ma tak mało ocen (pyta milka)? Powiem Wam dlaczego. Normalnie wrażliwy odbiorca zakończy seans z poczuciem WSTYDU i WINY... poczuje niemoc i bezradność... ja to poczułem... i zastanowiłem się co bym powiedział tym stworzeniom, Ptakom, Delfinom, Wielorybom, Rekinom, Fokom, Żółwiom, których ciała przepełnione są moimi śmieciami (może mniej moimi a bardziej azjatyckimi i przemysłowymi)... co bym im powiedział?... jak ich przepraszał?... i Wiecie co?... poczułem ogromną PUSTKĘ... bezbrzeżny SMUTEK... nie byłbym w stanie spojrzeć w ich szlachetne oczy...
... obrazy wyciąganych setek plastikowych kawałków z żołądków tych stworzeń powinny prześladować każdego homo sapiens... we mnie wryły się na zawsze...
... więc nie mówmy nic tylko DZIAŁAJMY... każdy na swoim poletku... może zdołamy uratować ten okręt... choć dawno już uderzył w bryłę lodową i TONIE(MY)...

reus_vox

Większość ludzi woli oglądać filmy akcji, niż skupić się na poważnych problemach tego świata. Mało kto potrafi wziąć rzeczywistość na klatę i dokonać zmian w życiu... Ja po obejrzeniu tych biednych zwierząt na pewno będę robić bardziej przemyślane zakupy. To co się stało z naturą, to tragedia...

ocenił(a) film na 6
celestia

Jak po 4 miesiącach zmieniłaś swoje nawyki zakupowe. Proszę o podanie przykładów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones